Hizmetlerimiz

Periyodik Bakım;

Jeneratörünüzün her zaman sorunsuz ve kesintisiz sizlere hizmet verebilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması  ve kontrol altında olması büyük önem arz etmektedir.

Eyc Jeneratör ile yapacağınız Periyodik Bakım Anlaşması ile yüksek kalite standartlarda, teknik talimatlara uygun olarak Jeneratörünüzün her zaman sorunsuz çalışmasını ve daha  uzun ömürlü olarak görev yapmasını sağlayabilirsiniz. 

√ Öncelikle Eyc Jeneratör’ü en iyi tanıyan, düzenli olarak eğitimlerini alan, her türlü yedek parçasını stoklarında bulunduran kurumsal servis yapısı ile çalışırsınız, böyle bir ekip ile çalışmak sizlere daha az arıza, daha masraf ve daha az zaman kaybı avantajlarını beraberinde sunacaktır.

√ Sektöründe 7 gün 24 saat hizmet vermenin sorumluluğunu taşıyan, yurtiçi ve yurtdışı projelerde yaptığı başarılı satış sonrası hizmetler ile donanımlı teknik personelini bünyesinde bulunduran kuruluşumuzla yapacağınız bakım anlaşması sizlere teknik olarak sürekli bir konfor sağlayacaktır.

√ Jeneratörünüzün tam randımanlı çalışması için gerekli olan her türlü teknik eğitimi uygulamalı almış, gerekli teknolojik ekipmanlara, alet ve ölçüm cihazlarına sahip Profesyonel Saha Ekipleri sayesinde arızanın  ekonomik ve hızlı çözümlenme imkanlarına sahip olursunuz.

√ Satın almış olduğunuz jeneratörünüzün sorunsuz ve performanslı çalışabilmesi için Satış Sonrası Departmanımız ile yapacağınız Periyodik Bakım Sözleşmesi sayesinde, oluşabilecek arızaları önceden tespit etme süreci işletmiş olursunuz. Profesyonel Saha Ekibimiz periyodik kontrollerde jeneratörünüzün 34 noktasında kritik kontrollerini, testlerini aldığı özel eğitimlerle yerine getirmektedir.

√ jeneratör sahibi olarak, sizin günlük ve haftalık bakım kontrollerini yapmanız yanında; aylık kontrollerin uzman, eğitimli ve sertifikalı bir teknisyen tarafından yapılması jeneratörünüzün her daim göreve  hazır  olmasını sağlayacaktır. Sözleşme kapsamı içerisinde kalan arıza ve bakım hizmetlerinde ayrıca işçilik ücreti ödemez, 7/24 güvenilir bir ekibin sunduğu hizmet garantisine sahip olursunuz.

√Eyc Jeneratör olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İş süreçlerinde en modern malzeme ve ekipmanları kullanıyoruz. Sürekli eğitimin, sürdürülebilir kalite standartlarını yükseltmede olmazsa olmaz olduğuna inanıyoruz. Teknik bilgi seviyemizi sürekli güncelliyor, geliştiriyor ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Yer ve Güç Tespiti;

Jeneratör satın almadan önce ihtiyaçlar doğrultusunda özel çözümler için güç ve yer tespiti yapılması gerekmektedir. Eyc Jeneratör Servisleri tarafından titizlikle yapılan analiz sonrasında, siz değerli müşterilerimize en uygun jeneratörü önerebiliriz.

Demontaj-Montaj;

Var olan jeneratörünüzün yer değişimi, eskisinin yerine yenisinin montajı veya yeni jeneratör montaj işlemleri için demontaj ve montaj hizmetleri verilmektedir.

Satın aldığınız jeneratörünüzün ilk start işlemi, Eyc Jeneratör Servisi tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Servisimiz tarafından devreye alınmayan jeneratörler, garanti kapsam dışında kalacağı gibi, yer ve çalışma şartlarının uygunluk tespiti ve kayıt altına alınmasının da önüne geçmektedir. Montaj sonrası start işlemlerinde jeneratörlerin fonksiyon testleri yapılmakta olup, müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz hizmetler içerisindedir.

Yedek Parça;

Eyc Jeneratör, jeneratörünüzün tam anlamıyla ihtiyacı olan kalite ve teknolojide yedek parça çözümleri ve yüksek stok kabiliyeti ile kesintisiz güç konforuna ulaşmanızı sağlar. Teknik servis kadar öneme sahip olan orijinal yedek parça kullanımı, jeneratörünüzün ömrünü ve emre amade zamanını yükselten önemli bir etkendir. Bu nedenle jeneratörünüzün performansını kaybetmeden uzun yıllar sizlere hizmet verebilmesi için Eyc Jeneratör tarafından tavsiye edilen orijinal yedek parçaların kullanılması gerekmektedir. Jeneratörünüz için ihtiyacınız olan orijinal yedek parçalar bir telefon uzağınızda.

Arıza-Müdahale Servis Hizmetleri;

Siz Eyc Jeneratör müşterilerine, jeneratörlerinizin arıza veya hizmet dışı kalması durumunda 7/24 hizmet alabileceğiniz güvenilir servis hizmetinin konforu sunulmaktadır. Siz sorununuzu bildirin, biz çözüm sunalım

2.El Alım Satım ve Kiralama Hizmetleri;

2.el jeneratörleriniz uzman kadromuz ile yerinde incelenir ve en optimum fiyatlar ile değerlendirilir. 2. el jeneratörlerde periyodik bakım anlaşmaları ile garanti kapsamına alınma imkanı sunmaktadır. Ayrıca eski jeneratörünüzü alarak yerine en uygun çözüm ile Eyc Jeneratör kurulum imkanı sağlamaktayız.

Eğitim;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve katılımcıların seviyesine göre konusunda tecrübeli ve eğitimli teknik personellerimiz ile; başlangıç ve ileri seviye olmak üzere jeneratör eğitimi, ayrıca kullanım ve bakımlara yönelik temel eğitim hizmetleri sunulmaktadır.